Kontakt os

Har du brug for en psykolog, eller vil du blot vide mere om hvad vi kan hjælpe med?
Kontakt os venligst via kontaktformularen, email eller ring til os.

Hvem vil du kontakte?

Vælg venligst hvem du vil kontakte (klik på et link).
Hvis du klikker på et navn, så åbner dit eget mailprogram.

Torben Anbert (tlf. 2878 0675 | email: anbert@psyc.dk)
Ulla Eckardt (tlf. 2721 9653 | email: ulla@psyc.dk)
Lars Bo Jørgensen (tlf. 2366 2390 | email: lars@psyc.dk)
Nana Lüttge (tlf. 2048 2993 | email: nana@psyc.dk)
Tina Hansen (tlf. 4018 1518 | email: tina@psyc.dk)
Mette Hemming Schaarup  (tlf. 2623 7781 | email: mette@psyc.dk)

For generelle henvendelser kan du benytte kontaktformularen.

Kontaktformular

Send en kopi til min egen mail

Felter markeret med * skal udfyldes

Her finder du os

Når du kommer til Nørregade 12, Ringsted, er vores adgang inde i porten: vælg dør til højre og op til 1.sal.